Pracownicy katedry

dr hab. Teresa Zwierko, prof. US

prowadzone przedmioty: kinezjologia, teoria i metodyka koszykówki, teoria i metodyka sportów zespołowych: koszykówka, specjalizacja koszykówka, seminarium magisterskie
tel. :
e-mail: teresa.zwierko@usz.edu.pl
dyżur: środa 10.00-12.30 (pok. 204, piętro II , ul. Cukrowa 8) – dyżur Prodziekana ds. Kształcenia, czwartek 13.00–14.30 (pok. 2, CBSFC, ul. Narutowicza 17c)
konsultacje: poniedziałek: 13.45-15.15  (hala sportowa WKFiPZ US)

dr Beata Florkiewicz, starszy wykładowca

prowadzone przedmioty: specjalizacja piłka ręczna, teoria i metodyka piłki ręcznej, teoria i metodyka sportów zespołowych: piłka ręczna, badminton, unihokej, plażowe formy sportowe, kinezygerontoprofilaktyka
tel.: 502257773
e-mail: beata.florkiewicz@usz.edu.pl
dyżur: czwartek 13.00 – 14.30 (CBSFC, ul. Narutowicza 17c)
konsultacje: wtorek 13.05-14.45 (hala sportowa WKFiPZ US)

dr Miłosz Stępiński, adiunkt

prowadzone przedmioty: teoria i metodyka piłki nożnej, specjalizacja – piłka nożna, techniki multimedialne
tel. : 606 65 65 64
e-mail: milosz.stepinski@usz.edu.pl
dyżury: czwartek 13.00–14.30 (Cukrowa 8, pok. 127)
konsultacje: piątek 10.00–11.30 (hala sportowa WKFiPZ US)

mgr Leszek Piasecki, starszy wykładowca

prowadzone przedmioty: specjalizacja – piłka siatkowa, teoria i metodyka piłki siatkowej, teoria i metodyka sportów zespołowych: piłka siatkowa, zespołowe gry rekreacyjne, piłka plażowa
tel.:
e-mail: leszek.piasecki@usz.edu.pl
dyżur: czwartek 11.30 – 12.30 (ul. Cukrowa 8, pok. 033)
konsultacje: środa 18.05–19.35 (hala sportowa WKFiPZ US)

mgr Wojciech Jedziniak, asystent

prowadzone przedmioty:
tel.:
e-mail: wojciech.jedziniak@usz.edu.pl
dyżur: czwartek 13.00–14.30 (CBSFC, Narutowicza 17c)
konsultacje: piątek 10.00-11.30 (hala sportowa WKFiPZ US)

sekretariat katedry:

mgr Ewelina Gieczewska, starszy referent
mgr Aneta Stępińska, starszy referent

pokój: pokój 032 (budynek SIL, ul. Cukrowa 12)
tel. : (91) 444 34 89
e – mail: ewelina.gieczewska@usz.edu.pl, aneta.stepinska@usz.edu.pl