• 07 LIS 18

  Zaproszenie na kolejną edycję Giełdy Pracy organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego!

  http://abk.univ.szczecin.pl/images/stories/logotypy/gieldy2018_03/info.png

  Zapraszamy na kolejną edycję Giełdy Pracy organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego!

  Tym razem będziecie mogli spotkać się z ponad 40 pracodawcami i instytucjami rynku pracy! Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z opisem wystawców i zabrania ze sobą CV, aby zostawić je u wybranych pracodawców.

  Dodatkowo w ramach Giełd Pracy zachęcamy do udziału w ciekawych bezpłatnych warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami rynku pracy. Formularze zgłoszeniowe szczegóły >>> Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Warto, bo dajemy wiedzę i zaświadczenia 🙂

  Zapraszamy również do konsultacji z wizażystką i wykonywania podczas Giełdy Pracy profesjonalnych zdjęć do CV J

  Przygotowaliśmy także konkursy, w ramach których można wygrać m.in. weekend w 4-gwiazdkowym hotelu w Szczecinie dla dwóch osób (voucher ufundowany przez KK Wind Solutions), całodzienny pobyt w Klubie Fitness World dla dwóch osób (voucher ufundowany przez Radisson Blu) i wiele innych mniejszych i większych nagród 🙂

  Gdzie i kiedy?

  • 13 listopada 2018 r., godz.9.00-14.00,na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa 8, Szczecin)
  • 14 listopada 2018 r., godz.9.00-14.00,na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64, Szczecin)

  Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/277699569545554/?active_tab=discussion